Close

Čo predchádza založeniu spoločnosti

Spoločnosť s ručením obmedzeným sa vyznačuje istými špecifickými znakmi. Je tvorená jednou alebo viacerými osobami. Pri zakladaní spoločnosti je nutné vložiť základné imanie vo výške 5 000 Eur, v prípade nevytvorenia základného imania, čo je tiež možné, sa vyžaduje písomné vyhlásenie správcu vkladov. Ak ste sa rozhodli pre podnikanie v istom odvetví a zvažujete založenie spoločnosti s ručením obmedzeným, nevyhnete sa určitému postupu. Podmienky na založenie sro musia byť dodržané a celý postup uskutočnený v súlade s legislatívou v našej krajine. Pri vytváraní názvu spoločnosti, je podmienkou, aby takýto názov nemala žiadna iná spoločnosť. Čo sa týka sídla spoločnosti, máte tu tri možnosti. Sídlom spoločnosti môžu byť kancelárske priestory, ďalšou možnosťou je virtuálne sídlo alebo adresa trvalého pobytu jedného zo spoločníkov spoločnosti.

založenie spoločnosti formou online

K predmetu podnikania spoločnosti sa vzťahujú viazané, voľné a remeselné živnosti. V prípade viazaných živností sa vyžaduje isté oprávnenie k danej činnosti, či už náležité vzdelanie alebo absolvovanie príslušných kurzov spoločníkov, čo sa nevzťahuje k voľnej živnosti. Ak by ste sa rozhodli využiť ponúkanú pomoc so zakladaním spoločnosti, k čomu sa viaže zápis do živnostenského a obchodného registra, príprava dokumentov a osobná návštevy príslušných úradov, môžete tak učiniť. Naša spoločnosť sa venuje poradenstvu v oblasti obchodu a podnikania, ako aj zakladaniu samotných spoločností. Pred tým, ako nás oslovíte, je potrebné vytvoriť si istú predstavu o zakladanej spoločnosti. Následne nám potrebujete poskytnúť isté potrebné a nevyhnutné údaje, na základe ktorých vypracujeme dokumenty a zmluvy pre uskutočnenie založenia spoločnosti.

naplánujte si vaše podnikanie ešte dnes

Ak nemáte energiu a čas, aby ste celý proces absolvovali a vykonali krok po kroku až do konca, sme tu pre vás s našimi osvedčenými službami. Jednotlivé záležitosti vykonáme za vás až do ukončenia procesu, za ktorý sa považuje zápis spoločnosti do obchodného registra, o čom budete informovaní. Šťastný vstup do podnikania a novej etapy vo vašom živote.

© 2024 Suy | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.