Close

Do plastu je možné zabaliť takmer čokoľvek

Plastové obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/plastove-obalky-sk sú využívané nielen v domácom prostredí pri skladovaní surovín, potravín, drobných predmetov a podobne, ale aj pri balení zásielok, posielaných v rámci Slovenska, ale aj do sveta. Spĺňajú potrebu zachovania diskrétnosti obsahu každej jednej obálky, ktorú bez problémov zaručia. Plast je materiál, ktorého vlastnosti si ceníme v prípade, ak potrebujeme poslať zásielku nielen na domácom trhu, ale aj do ďalekých končín sveta. Každý typ predmetov v nej je dobre chránený pred vypadnutím, pretože uzatváranie je dôsledné a kvalitné, lepiaci pásik udrží všetko vo vnútri a dnu sa nedostane ani kvapka vody, prachu či iných nečistôt.

Príklady použitia plastu

Rozličné veľkosti obálok umožňujú vkladať do nich aj rozličné predmety, rozdeľujú sa aj podľa hrúbky plastu, ktorý môže byť 50, 60, 70 a 90 mikrometrov. Každá zásielka je odlišná a má iný tvar či konzistenciu, no plastové obálky sú vhodné pre každý typ, drobné súčiastky, textil, tlačoviny, knihy, ale aj nejaké suroviny do kuchyne. Z vnútornej strany sú čiernej farby, to bráni nahliadať na obsah obálky.

Vonkajšia strana sa upravuje do klasickej bielej farby, obálky môžu mať ucho, to isté platí aj o farebných obálkach, k dispozícii sú aj ekologické, recyklované obálky a všetky sa predávajú v baleniach s 10 a 100 kusmi obálok. Finančne ide o výhodnú ponuku, hlavne ju ocenia http://www.markiza.sk/soubiz/1875550_park-film-fest-sa-uz-zacal-ocenia-aj-mekyho-zbirku predajcovia či logistické centrá alebo kuriéri, ktorých frekvencia posielania zásielok je dosť vysoká.

Papier má obmedzené použitie

Na eshope je možné objednať si akékoľvek obálky z danej ponuky, s uchom alebo bez, hrubšie či tenšie, biele alebo vo veselších farbách, v prípade vypredania obálok, ktoré sú vyrobené z klasickej fólie vám ich predajca nahradí recyklovanými obálkami a naopak, ich vlastnosti sú takmer rovnaké. Pri nákupe ekologického variantu obálok navyše pomôžete prírode a životnému prostrediu a udržaniu čistoty v nich, aby sme sa nemuseli topiť v nezničiteľnom odpade.

© 2024 Suy | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.