Close

Klamstvo a podvod

Ako začať stránky ako je Profesia a pod sami podvod dáte si o prácu môžete mať aj VŠ a iné vzdelania aj tak nemáte šancu. Viete prečo každý si svojich zoberie choré. My sa čudujeme že tie tzv. ponuky práce nezrušia načo je to Profesia či JOB.SK. Choré to nemá význam si dávať cez tieto stránky ani o prácu viete prečo hneď majú vybratých kandidátov buď je to tak že majú svojich rodinkárstvo alebo je to nahrávané vopred jednoducho povedané podvodníci. Také názvy si dajú že až napr. COPYWRITER SENIOR pre internetový obchod a pod. Nemá si význam hľadať takouto cestou prácu cez portály lebo klamú. Keby si zobral človek na leto nejakú brigádu akože ľudia nemajú šancu. Niekedy mám sto chutí ísť niekam do cudziny robiť síce ani tam to nie na 100%. Celkovo je to o ničom. Nemyslím si že je až taká mala nezamestnanosť všetko a všade samí podvod. Hnus.

nezamestnanosť vraj klesá kde

Ja som hľadala prácu popri tejto práci a Lektorstva čo učím online . Chcela som si niečo zarobiť navyše v obchode predávať. Jeden ČINSKY obchod mal že zoberú brigádničku tak som sa išla spýtať a ten koktavý ČINAN ktorý je tu cirka 35 r na SK a nevie ani poriadne po Slovensky mne že už máme predavačku choré videla som akú predavačku stále tie isté tam boli akože mám dojem že nebrali nikoho. Však si všimnite ako v TV správy klamú že mala nezamestnanosť že rýchlo klesá všetko báchorky starej matere. Veď sa prezradili veď len koľko stredoškolákov alebo čo skončili VŠ je bez práce. Len VŠ je skoro 800 až je to celkový počet k čomu ja neverím tak sa nečudujme že všetko uteká do zahraničia. Pomaly tu nebude mať kto pracovať smutná realita. Aj kamoš to mal vždy náročné mal dlhé obdobie že nemal prácu a bol vonku na ulici.

volanie o pomoc

V našej krajine je taká zložitá neľahká  budúcnosť že až nie každý tu má diamantovú cestu že sa dostane do zamestnania podľa konexii. Ja niekedy ľutujem že som inde nenarodila než na SK. Síce ako krajina je pekná máme tu peknú prírodu ale akože to inač to tu nestojí nič. Už aj tú prírodu nám devastujú berú aj medvede strieľajú vraj premnožené zrejme nemajú čo na robote iné. Celkový systém je tu narušený to nedajú ani naši pravnuci dohromady. Ani za 100 rokov aj to si myslím že je málo. V našej krajine sa vždy klamalo a podvádzalo aj kradlo či to bolo za bývalej doby Socializmu alebo teraz úplne jedno pravdy ste sa nikdy nedočkali nikde. Naozaj keby že človek má možnosti finančné alebo zdravotné tak som tu už dávno nie som tu. Ešte pár riadkov aj keď voláte o prácu tak nechávajú to zvoniť a pod. Alebo keď akože si nájdete brigádu tak vyplácajú smiešnu sumu ja sa čudujem že tie spoločnosti ešte neskrachovali agentúry a pod. Ale myslím si že majú existenčné problémy tak okrádajú zamestnávateľa. Aké máte skúsenosti. Človek aby akože prežil musí si zarobiť doučovaním. Realita!

© 2024 Suy | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.