Close

Prepravky od Schoeller Allibert

Ak ste výrobca džúsov, ovocných štiav, piva, vína alebo iných liehovín určite vás bude zaujímať naša ponuka platových prepraviek na fľaše. Náš tím dizajnérov, inžinierov a technikov pracuje na výrobe našich produktov, aby našim zákazníkom priniesli tie najkvalitnejšie produkty s čo najväčšou praktickosťou. My žijeme plastovými prepravkami a snažíme sa našim zákazníkom uľahčiť transport ako aj uskladňovanie ich výrobkov. V našej širokej ponuke prepraviek a bedničiek máme aj ponuku prepraviek na fľaše. Spolupracujeme s rôznymi známymi značkami a za mnohé prepravky sme dostali aj medzinárodne ocenenia. O našich prepravkách sa môžete dočítať viac informácií na našej internetovej stránke, alebo môžete priamo kontaktovať nášho obchodného zástupcu, ktorý vám rád priblíži výrobky, ktoré máme stále v ponuke alebo možnosť vyrobiť originálnu prepravku, špeciálne šitú na mieru, podľa vašich požiadavok a želaní. Taktiež vám môže ihneď vytvoriť cenovú kalkuláciu každej možnosti.

zelenina

Prečo by ste mali kúpiť prepravky od nás? Alebo v čom sú naše také výnimočné:

  • Pre nás je najdôležitejšia kvalita a tú aj ponúkame a samozrejme spokojnosť zákazníka
  • Snažíme sa chrániť prírodu a nerobiť zbytočný odpad, preto naše prepravky sú recyklovateľné, alebo sú vyrobené z recyklovaných obalov
  • Ľahko sa udržiavajú hygienicky čisté
  • Majú vysokú nosnosť
  • Sú ľahké na manipuláciu a transport a niektoré sa dokonca dajú poskladať, aby nezabrali veľa miesta
  • Potraviny v nich vydržia čerstvé a nezničia sa pri transporte, vďaka pevnosti materiálu
  • Prepravky robíme podľa potrieb zákazníka, celý náš tím pracuje na tom, aby uspokojil čo najväčší počet zákazníkov, pre ktorých je prepravka uspôsobená (v ponuke môžete nájsť prepravky špeciálne pre určite remeslá, alebo odvetvia priemyslu a potravinárstva)

fľaše

Keď vyskúšate naše prepravky, sami zistíte, že naše prepravky nemajú hranice.

© 2024 Suy | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.