Close

Senzuálna (zmyslová) masáž

Na masáže chodí väčšina ľudí individuálne a hlavne až vtedy, keď už cíti fyzickú bolesť, prípadne im to poradí lekár. No existujú aj také typy masáží, ktoré sa zaoberajú zároveň aj fyzickou a najmä duše.nou masážou a môžu predstavovať istú formu vzťahovej terapie.

Každý vzťah je spočiatku plný lásky, vášne a energie, no časom sa môže stať, že vplyvom každodenných problémov upadne do vôd stereotypu. Môže sa to ďalej pretaviť do čoraz častejších hádok a nervozity medzi partnermi. Na povrch sa už dostanú aj tie menej pekné črty vašej povahy, ktoré môžu partnerov od seba postupne vzďaľovať, až napokon oheň vášne vyhasne navždy.

senzuálna masáž

Tomuto scenáru sa dá vyhnúť, prípadne je možné takúto situáciu napraviť a vrátiť iskru do života. Odpoveďou je práve senzuálna masáž Bratislavatantra.

Na senzuálnej masáži sa zúčastňujú obidvaja partneri. Nemasírujú sa však navzájom, odovzdajú sa do rúk profesionálnych masérov či masériek, ktoré ich stimulujú, odblokujú energiu a užívajú si pôžitok z ich nežných dotykov. Ako už zo samotného názvu vyplýva, táto masáž nie je len o fyzickej stránke, či samotných dotykoch, zapája všetky zmysly, vašu dušu. Môžete sa teda nechať unášať príjemnou meditačnou hudbou doplnenou zmyselnou vôňou v príjemnom prostredí. Cieľom je prebudenie a uspokojenie všetkých zmyslov, znovu nabudiť intimitu a pocit blízkosti medzi partnermi.

Masážny olej

Ak ste však single a radi by ste túto terapiu vyskúšali, nezúfajte! Senzuálna masáž funguje aj pri jednotlivcoch. Je totiž vedecky dokázané, že zmyslová masáž zlepšuje fyzické i duševné zdravie človeka a dokonca aj jeho emocionálne prežívanie. Tak neváhajte, doprajte telu to, čo si zaslúži a nenúťte ho vypýtať si masáž až vtedy, keď trpíte bolesťami tela alebo duše. V dnešnom materiálnom svete môžete senzuálnu masáž premeniť aj na zážitkový darček a urobiť tak radosť nielen sebe, ale aj iným.

© 2024 Suy | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.