Close

Tantrická masáž upokojuje psychiku

Niektorí ľudia mávajú geniálne nápady a dokážu ich premeniť na realizačné činy. Napríklad vynachádzajú technické vymoženosti, projektujú rôzne stavby, menia krajinu na nepoznanie a zaoberajú sa aj vplyvom životného prostredia na kvalitu života a životného štýlu. Tieto všetky pozitívne myšlienky a činy však vychádzajú z jedného základného predpokladu, a síce každý objaviteľ, vynálezca, projektant a staviteľ musia byť v úplnom pokoji a musia sa na svoju prácu a na svoje myšlienky sústrediť. Nikdy sa vám nepodarí vymyslieť a vytvoriť čokoľvek pozitívne, ak budete zasiahnutí stresom a budete zovretí strachom a ďalšími negatívnymi vplyvmi, kam patrí napríklad hluk, psychická únava, nedostatok spánku, pracovné prepracovanie, zlé medziľudské vzťahy atď.

dievčenský zadok

Týmto vám len chceme povedať, že na ľudskú psychiku má obrovský vplyv pokojné prostredie, a práve tam si často dokážeme uvedomiť, že si súčasná civilizácia nesmierne komplikuje život mnohými nezmyslami a negatívnymi skutkami. Nemáme tým na mysli žiadne vojny, ony niekedy stačia hádky a nezhody v rodine a na pracovisku.

krásne dievča

Každý, kto sa chystá na tantrickú masáž, počíta s tým, že tu prežije krásny orgazmus, ale to nie je všetko. Práve tam si môžete dobre uvedomiť, že vo vašom živote alebo vo vašom okolí nie je niečo v poriadku, že by sa malo niečo zmeniť a že tú zmenu môžete urobiť aj vy. Niekedy stačí celkom málo a zistíte, ako je možné, že ste predtým žili tak hlúpo. Je to tak, pretože tantra vás upokojí a až v pokoji prichádzajú do mysle pozitívne, logické a správne myšlienky.

Prežívajte teda váš život viac v pokoji, odsťahujte sa napríklad na vidiek, prestaňte sa sústrediť len na kariéru a majetok, a venujte tiež dostatok času rodine, partnerke či partnerovi a vnímajte sex a rozkoš ako obrovský dar, ktorému sa nič nevyrovná. Tantra vám teda len ukazuje cestu, po ktorej treba ísť, aby ste konečne objavili sami seba, vaše vnútro, nie len tú telesnú škrupinu, v ktorej sa nachádzate.

© 2024 Suy | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.