Close

Univerzálny darček má veľa podôb

Kreativite sa medze nekladú. A tak môžeme vidieť čoraz viac netradičných darčekov alebo pamiatok. S výborným nápadom prišli aj učitelia na školách. Počas školského roku sa učiteľ a jeho žiaci stretávajú každý deň. Ak tento učiteľ okrem bežného školského roku vyučuje deti aj v ďalšom ročníku. Bývaj rozlúčky s deťmi veľmi emotívne. Okrem spomienok je zvykom obdarovať nielen učiteľa. Aj samotný učiteľ si počas tohto času vytvorí vzťah so svojimi žiakmi. Preto je samozrejmé, že chce aby na chvíle, aj keď strávené v školských laviciach, ostali ich deťom v pamäti. Personálne darčeky na pamiatku sa stali akousi tradíciou pri lúčení sa s deťmi hlavne na prelome prvého a druhého stupňa. Ako sa učitelia popasovali s úlohou pamiatkových darčekov pre svoje deti v triede? Niektorý prišli s naozaj kreatívnym nápadom.

pamiatka pre deti

Darček na pamiatku pre deti nemusí byť nutne vyššej hodnoty. Okrem toho je pri počte detí viac ako dvadsať na mieste, premýšľať aj o konečnej cene. Aby sa učiteľom nezatočila hlava z platby za pamiatky pre svojich zverencov, dokázali sa vynájsť naozaj výborne. Stretli sme sa pri lúčení sa so štvrtákmi s krásnymi pamiatkovými predmetmi. Tieto boli okrem krásy a jednoduchosti, dokonca využiteľné aj pri bežných činnostiach. Ideálnym darčekom je preto niečo, čo deti po skončení školského roku nezahodia do kúta, ale môžu tento predmet ďalej využívať. Je to nielen ekonomické ale aj praktické.

skvelá pamiatka

Učitelia volili napríklad využitie pre reklamné perá. Ich výhodou je aj nižší náklad, ktorý je možné objednať. Nebolo potrebné teda kupovať stovky kusov. Vďaka rôznorodosti typov pier si mohli prispôsobiť ich cenu a teda sa zmestiť do rozpočtu. Miesto loga spoločnosti ale zvolili názov triedy a krátke venovanie alebo pripomienku, ktorú možno na pero vygravírovať. Deti mali z týchto darčekov naozajstnú radosť. Viaceré tieto spomienkové perá so sebou prinášajú aj do ďalšieho ročníka. Takto si aj počas procesu zvykania si na nového učiteľa, dokážu spomenúť na krásne zážitky z minulého roku. Klobúk dole a len tak ďalej. Krásne, nápadité a využiteľné. Aj takto je možné využiť reklamné predmety pre rôzne typy klientov.

© 2024 Suy | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.