Close

Koľko masáží ste už absolvovali? Skúste inú, tantrickú, neoľutujete.

Na erotiku, sex a nahotu sa dnes vo väčšej miere ľudia pozerajú ako na prirodzenú súčasť života a bytia človeka, bez ktorej by sme sa nemohli rozmnožovať a zároveň užívať si vzrušujúce dotyky či sex. K tomu sa pridala aj erotická a senzuálna tantrická masáž pre dospelých sľubujúca vzrušenie.

Prostredie podporuje silnejšie prežitie

Radi sa necháme rozmaznávať, hladkať a pritom si užívame príjemné dotyky, ktoré však môžu byť aj na intímnych partiách tela, čo však môže dospieť až k vzrušeniu či vyvrcholeniu aj bez pohlavného styku. Tantrické masáže majú túto silu a človeku tantrická masáž dokonalo vyčistia hlavu spolu so zregenerovaním tela. Využívať ich môžu ľudia na celom Slovensku.

Online sa môžete prihlásiť a objednať na masáž, ktorú v erotickom salóne vykonávajú profesionálne masérky, pekné ženy sa vám budú venovať podľa vášho želania. V tantra studiu zažijete slasť a vzrušenie, na ktoré sa nedá zabudnúť. Rozkoš prichádza najmä pri masáži lingamu, teda intímnych oblastí tela, ktorú masérka vykonáva s citom a môže pritom použiť aj erotické pomôcky či masážny gél.

Spojením erotiky a masáže dochádza k netradičnému spôsobu užívania si bez potreby sexuálneho aktu, čo je fajn. Tantrická masáž má za úlohu vyčistiť hlavu a spojiť ju s telom do jedného celku, aby došlo k príjemnému prežívaniu vzrušujúcich dotykov a masáže aj tých najintímnejších častí tela.

Masáž celým telom je vzrušujúca...

Na internetovej stránke jednotlivých erotických salónov sú k dispozícii aj typy masáží, ktoré si môžete vybrať, napríklad olejovú, nuru, thajskú či celkovú body masáž alebo francúzsku a veľa iných. Musíte mať však 18 a viac rokov, byť zdravý a bez známok požitia omamných látok či alkoholu. Pred rituálom sa môžete osprchovať a prezliecť do sárongu, potom si už iba užívate.

Po skončení rituálu masáže sa opäť môžete osprchovať, po krátkom oddychu sa s vami rozlúčia pozdravom „namaste“ a malou drobnosťou vo forme darčeka ako poďakovanie za prejavenú dôveru.

© 2024 Suy | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.