Close

Problémy s akné? Nikdy viac!

Akné je strašiakom hlavne pre dospievajúcu mládež. Dokonca ani s vekom v niektorých prípadoch neustupuje a dokáže poriadne potrápiť nielen ženy ale aj mužov. Kto rieši problematické akné, určite vyskúšal všetko možné aj nemožné. Kto by vzdal boj s neestetickými pupienkami a čiernymi bodkami. Nesprávnou starostlivosťou o pleť si ale môžete uškodiť. Preto je na mieste sa vždy riadne informovať o možnostiach starostlivosti o problematickú pokožku. Kožný lekár Vám môže predpísať rôzne čistiace vody, toniká a maste špeciálne vyvinuté alebo namiešané na konkrétny problém. Bohužiaľ ale ani to nie je zárukou pre trvalé vyliečenie akné. Máte pocit, že ste už vyskúšali všetko? Od predpísaných liekov a mastí cez diéty a rôzne kúry od predražených kozmetických spoločností? Možno je riešenie problému s pleťou oveľa bližšie než si myslíte. Dokonca priamo u Vás doma…

zažiarte krásnou pleťou

Každý ju doma má, no nie každý vie ako ju použiť

Odborníci na eko drogériu – Sirka, majú eso v rukáve. Je ním jedinečný biely kryštalický prášok. Hydrogénuhličitan sodný aby sme boli presnejší. Reč je o sóda bikarbóne. Zázračnom prášku, ktorý môžeme využiť takmer na všetko. Od varenia a hlavne pečenia, cez upratovanie alebo odstraňovanie škvŕn či pranie. Kozmetický priemysel však už dávno zaradil túto zložku do svojich výrobkov a vedeli prečo. Sóda bikarbóna na pleť je totiž mimoriadne účinná a obľúbená. Dokáže totiž odstraňovať prebytočný maz z pokožky. Tým pádom sú pokožka a hlavne póry čisté a neupchávajú sa. Výsledky preukázal aj pri odstraňovaní odumretej pokožky. Aplikáciou zlepšuje prekrvenie a upravenie PH.

okrem sódy skúste na pleť používať aj bylinné vody - skvelá kombilácia

Nepoužívajte ju ale viac ako raz do týždňa, pretože jednou z jej vlastností je vysušovanie – preto je pri odstraňovaní mazu tak účinná. Najlepšou voľbou je používať ju spolu s prípravkom na čistenie pleti, ktorý môžete jednoducho zmyť vodou. Nasilu nie je nič dobré – preto neskúšajte pleť intenzívne a silovo masírovať či peelingovať. Spravili by ste viac škody ako užitku. Pri správnej aplikácií sa Vaša pleť rozžiari a prečistí.

© 2024 Suy | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.