Close

Z tantry masáže vyjdete ako vymenení

Niektorí ľudia tvrdia, že si zvonku priťahujeme po príchode domov do svojho príbytku (alebo do iného príbytku) energie, ktoré tu pôsobia, a že istý čas trvá, kým sa naše vibrácie zjednotia s domácim prostredím. Stáva sa to napríklad v situácii, keď prechádzate davom na nejakej demonštrácii, alebo sa dostanete medzi hrubiánov a vandalov, ktorí demolujú obecné pouličné osvetlenie, a táto deštruktívna energia vás stresuje natoľko, že prídete domov zničení a unavení. Akonáhle sa prezlečiete a vyzujete z topánok, za pár minút to z vás spadne.

tantra masáž

Veľmi podobe to môže prebiehať na tantra masážach Bratislava tantra. Tam si tiež pritiahnete zvonku (pravdepodobne) nejaký problém, a masérka sa potom bude snažiť vás ho zbaviť. Tantrická masáž je v prvom rade protistresový faktor, veľký pomocník, s ktorým sa uvoľníte a začnete normálne žiť.

masážny salón

Akonáhle sa dostaví pokojová fáza a stres zmizne, bude sa vo vašom tele zvyšovať hladina testosterónu a budete pripravení na konfrontáciu so sexuálnou energiou. Tá už má úplne odlišný charakter ako to, čo sa odohráva vonku na ulici, a v tej chvíli je dôležité, aby masérka citlivo vnímala vaše potreby, vaše túžby, vaše obľúbené erotogénne zóny a váš sexuálny rytmus, nebudete tu síce penis nikam zasúvať, bude to presne naopak, váš penis bude vsúvaný do dlaní, a ak chcete, a ak je masérka ochotná, aj medzi rozkošné, veľmi mäkké a hebké bosé chodidlá. Masáž chodidlami patrí k najkrajším zážitkom na erotických masážach, a ak je možnosť, využite ju.

Na chodidlách sa nachádzajú veľmi citlivé reflexné body a masérka ich taktiež môže na vašom tele jemne prehmatať, aby zvýšila vašu slasť a rozkoš.

Až sa budete z tantry vracať domov, možno si uvedomíte, aký úžasný dar je mať niekoho, kto sa vám venuje, kto vám hladí pokožku, pretože pokožka, to je brána do duše, a mali by sme práve hladeniu a maznaniu venovať oveľa viac času, ako doteraz.

© 2024 Suy | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.